Ve Znojmě se mohla stát tragédie: Mladý muž chtěl ukončit svůj život na kolejích

Foto: Městská policie Znojmo

ZNOJMO – Teprve devětadvacetiletý muž chtěl ukončit svůj život a k tomu si vybral koleje pod mostem na ulici Přímětická ve Znojmě. Na možnou tragédii upozornil znojemské strážníky kolega ze státní policie.

Svoje problémy chtěl vyřešit teprve devětadvacetiletý muž tím, že ukončí svůj život. Vybral si k tomu vlak a čekal na střet na kolejích pod mostem na ulici Přímětická ve Znojmě. Na možnou tragédii upozornil znojemské strážníky kolega ze státní policie. Motohlídka strážníků s majáky dorazila na místo a sedícího muže okamžitě z kolejiště odvedla na bezpečné místo. Po patnácti minutách skutečně kolem projel vlak. „Muž strážníkům přiznal, že tímto chtěl vyřešit svoje problémy a na vlak čekal bezmála dvě hodiny,“ uvedla mluvčí znojemských strážníků Eva Smutná. Na místo přijela policejní hlídka a také záchranka, která si nešťastného muže převzala k vyšetření.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.