Dopravní nehoda mezi obcemi Ochoz u Brna a Březina: Osobní auto skončilo na střeše

Foto: HZS JMK

BRNO-VENKOV – Ve čtvrtek před sedmou hodinou večer se stala dopravní nehoda jednoho osobního auta blízko Ochozu u Brna. Auto vyjelo ze silnice a zůstalo převrácené na střeše. Jedna zraněná skončila v péči záchranářů.

Dobrovolní hasiči z Babic nad Svitavou společně s jednotkami profesionálních hasičů zasahovali ve čtvrtek krátce po sedmé hodině večer u dopravní nehody na silnici mezi obcemi Ochoz u Brna a Březina. Šlo o dopravní nehodu jednoho osobního auta, při které se zranil jeden člověk. Auto vyjelo ze silnice a zůstalo převrácené na střeše. „Díky patří lékaři a kolegům dobrovolným hasičům v civilu, kteří u nehody zastavili a pomáhali zde zejména s ošetřením zraněné osoby, ještě před příjezdem hasičů a záchranářů,“ uvedli hasiči z Babic nad Svitavou. Hasiči zajistili místo nehody, pomohli obrátit havarované auto zpět na silnici a provedli protipožární opatření.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.