Opilé ženy chtěly skočit pod vlak z mostu ve Znojmě

foto: Městská policie Znojmo

ZNOJMO – Znojemským strážníkům  zavolal oznamovatel, kterému se svěřily jeho dvě kamarádky, že hodlají ukončit své životy skokem pod vlak z přímětického mostu. Hlídka na místě nikoho nenašla, neboť oznamovatel neznal přesný název mostu.

Mladému muži se svěřily jeho dvě kamarádky, že hodlají ukončit své životy skokem pod vlak z mostu. Název mostu však neznal. K objasnění správného místa pomohla fotka, kterou mu kamarádky poslaly. Z té strážníci poznali železniční most na ulici Rooseveltova. První pětatřicetiletá žena před motohlídkami utekla na koleje na ulici Nerudovou. Odtud ji strážníci odvedli na bezpečné místo a zavolali záchranku. Žena nadýchala 1,38 promile a úmysl sebevraždy přiznala. Druhou šestadvacetiletou taktéž opilou kamarádku s 3,41 promile strážníci zastavili na ulici Družstevní. „I tuto si odvezla záchranná služba k vyšetření, ač si prý plánovaný skok rozmyslela,“ upřesnila preventistka Městské policie Znojmo Eva Smutná. 

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.