Nový poznávací atlas ukáže Vracov i další města a obce regionu v krásných ilustracích

Foto: město Vracov

HODONÍN – Narozeniny, svátek, sportovní úspěch nebo prostě jenom tak. Důvodů, proč někoho obdarovat hezkou knížkou je mnoho. A jednu takovou, která rozhodně bude bavit děti ale i dospělé, nabízejí nově ve vracovském informačním centru.

V informačním centru ve Vracově je k dostání Poznávací atlas pro Hodonínsko, Kyjovsko a Veselsko, který je plný krásných obrázků, zajímavých textů, hádanek, omalovánek a nechybí ani spousta samolepek. Hned čtyři strany této ilustrované vzdělávací knížky jsou věnovány přímo Vracovu. V atlasu se tak například dozvíte něco o vracovské radnici, najdete tam povídání o Císařských hodech s věncem a káčerem, které se konají vždy třetí říjnový víkend, informace o kostelu sv. Vavřince a přilehlé křížové cestě, vracovských muzeích nebo vinařském řemeslu. A až si to všechno přečtete, můžete se vypravit na další toulky. Třeba do sousedního Bzence, Těmic, ale klidně i Rohatce, Sudoměřic nebo až do Dambořic. „Knížka plná zajímavostí o našem regionu Vás rozhodně bude bavit! Zakoupit si ji můžete v našem infocentru za dotovanou cenu 290 Kč. Ale pozor, k dispozici máme jen omezený počet kusů. Ať Vás listování baví,“ popřál starosta Vracova Petr Fridrich.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

 

ilustrační foto: město Vracov