Na ulici Hněvkovského se bude opravovat povrch. Průjezd bude možný v omezeném režimu

ilustrační foto

Upozorňujeme řidiče na částečnou uzavírku Hněvkovského ulice v Brně od půlky dubna. Ředitelství silnic a dálnic zde bude opravovat povrch komunikace v celkové délce dvou kilometrů. Práce jsou rozděleny do čtyř etap a nyní informujeme o uspořádání prvních dvou.

Od 15. dubna do 12. května bude částečně uzavřena Hněvkovského ulice na silnici I/41 v Brně. Ředitelství silnic a dálnic zde bude opravovat povrch komunikace v celkové délce dvou kilometrů. Práce jsou rozděleny do čtyř etap a nyní informujeme o uspořádání prvních dvou. V první etapě od 15. do 21. dubna bude uzavřena ulice Hněvkovského mezi křižovatkou Sokolova a železniční tratí ve směru k dálnici (z centra). Bude zakázáno pravé i levé odbočení do Sokolovy z Hněvkovského. Průjezd po celé délce stavby zůstane zachován v režimu 1+1, tedy jeden pruh v každém směru.. Ze Sokolovy bude možné pouze pravé odbočení na Hněvkovského. Objízdné trasy směrem Horní Heršpice, Modřice a centrum najdete na plánku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

V druhé etapě od 22. dubna do 12. května bude uzavřen pás vozovky ve směru do centra opět mezi křižovatkou s ulicí Sokolova a železniční tratí. Průjezd křižovatkou se Sokolovou bude možný ve směru od dálnice pouze v přímém směru. Ve směru od centra bude umožněno pravé odbočení do ulice Sokolova a ze Sokolovy bude umožněno pouze pravé napojení na ulici Hněvkovského. Objízdné trasy najdete na přiloženém plánku. „Děkujeme za pochopení a trpělivost během oprav, uvedlo ŘSD na webové stránce.