Host odmítal opustit hotelový pokoj, pobyt zaplatil kradenou kartou

Ilustrační foto

BRNO – Velké potíže měl personál jednoho z hotelů v severní části Brna s hostem, který nejprve odmítal opustit svůj pokoj, aby nakonec zaplatit za pobyt kradenou kartou. Věc si převzala republiková policie.

Pětatřicetiletému muži z Brna skončil dopoledne zaplacený pobyt v hotelovém pokoji. On si chtěl ale ještě prodloužit dovolenou a odmítal se z něho hnout. Na žádost zaměstnanců nereagoval a dveře byly zamknuté. Personál chtěl použít náhradní klíč, obával se ale možného napadení, proto přivolal na pomoc hlídku. Ta muže důrazně vyzvala, aby dveře otevřel a on jí vyhověl. Sbalil si své věci a odešel na recepci, kde chtěl zaplatit za pobyt. „Po přiložení karty se na terminálu ukázala informace, že při použití platební karty má být tato zadržena. Položili jsme mu tedy několik otázek, na které odpovídal vyhýbavě a měnil svoje tvrzení,“ dodává tisková mluvčí Jana Pokorná. Nyní je podezřelý z trestného činu a převzala si ho republiková policie.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.