Policie pátrá po pohřešovaném muži. Mohl by si chtít ublížit

Foto: Policie JMK

BRNO – Brněnští policisté pátrají po pohřešovaném třiadvacetiletém Adamu Bartoňkovi. Ten ve středu nedorazil do zaměstnání, ani jej jeho blízcí nenašli v jeho bydlišti v brněnských Štýřicích.

Brněnští policisté pátrají po třiadvacetiletém Adamu Bartoňkovi, který ve středu nedorazil do zaměstnání. Jeho blízcí ho chtěli zkontrolovat v jeho bydlišti v brněnských Štýřicích. Doma jej však už nezastihli. Uvnitř v bytě objevili jen napsaný dopis, ze kterého vyplývá, že by si mohl chtít ublížit. Protože doma nechal i svůj telefon, není možné se s ním spojit. Policisté proto žádají veřejnost o pomoc při pátrání po tomto pohřešovaném muži. Muž je vysoký 180 až 190 cm, hubené postavy, má hnědočerné vlnité vlasy, hnědé oči a je oholený. Umí mluvit anglicky. „Pokud muže na fotografii spatříte, volejte, prosím, tísňovou linku 158,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka. Pokud není odkaz na stránku s informacemi po pohřešovaném aktivní, je pátrání zrušeno.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.