Uzavírky komplikují dopravu ve Znojmě. Sledovat dopravní značení se vyplatí

Foto: Mapy.cz

ZNOJMO – V pondělí 6. května začaly ve Znojmě opravy silnice v Pražské ulici a na Mariánském náměstí. Změna dopravního značení některé řidiče zaskočila, tvořily se kolony a průjezd Znojmem se tak během dopolední špičky protáhl o desítky minut.

Průjezd Znojmem se od pondělí 6. května během dopolední špičky protáhl o desítky minut. Jak jsme psali v článku, začaly ve Znojmě opravy silnice v Pražské ulici a na Mariánském náměstí. Bohužel na složité situaci nesou vinu také někteří řidiči nákladních vozidel, kteří nerespektují dopravní značení. Ti totiž musí Znojmo od Hatí projíždět po objízdné trase ulicí Brněnskou. „Policisté proto dopravu na exponovaných místech usměrňují, kapacita komunikací však není dostatečná. Řidičům, kteří mohou využít alternativní trasy, proto doporučuji, aby se místu stavby vyhnuli,“ varoval policejní mluvčí David Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.