U Lipůvky se stala dopravní nehoda. Účastníkem byla známá zpěvačka Tereza Kerndlová

Foto: Tereza Kerndlová

BLANSKO – V úterý krátce po půl sedmé hodině ráno se u Lipůvky na Blanensku stala dopravní nehoda. Vůz značky Fabia nedobrzdil do kolony a naboural do Volva před ním, ve kterém jela známá zpěvačka Tereza Kerndlová s manželem.

Známá zpěvačka Tereza Kerndlová měla v úterý krátce po půl sedmé hodině ráno dopravní nehodu u Lipůvky na Blanensku. Na svém Instagramu zpěvačka informovala, že jsou s manželem v pořádku a naštěstí prý vyvázli jen s pohmožděninami a zablokovanou páteří. „Momentálně jsem v Čechách, kde usilovně pracuji na dokončení svého 6. studiového alba a jeden takovýto pracovní přejezd nás málem stál život. Ale díky velkému a bezpečnému vozu jsme s mým manželem vyvázli jen s pohmožděninami a zablokovanou páteří. Jeden náraz zezadu, kde jsme stáli na konci kolony a čtyři boční airbagy byly venku. Proto dávejte na sebe všichni velký pozor! Chtěla bych strašně moc poděkovat za obrovskou profesionalitu a pomoc našemu integrovanému záchrannému systému ČR. Během chvilky se všichni o vše postarají za vás. Ještě jednou díky,“ popsala Kerndlová na svém instagramu. Sdílela tam i video z nehody. „Na místě jsme do péče převzali dva pacienty. Žena středního věku byla při vědomí a po ošetření jsme ji převezli do blanenské nemocnice. Sanitka do ní převezla i muže s lehkým zraněním,“ doplnila mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.