V Brně se slavnostně otevřela třípřepážková pošta Partner

Ilustrační foto

BRNO – V Orlí ulici byla slavnostně otevřena třípřepážková pošta Partner, jediná v České republice. Provozovat ji bude Magistrát města Brna v budově, kde doposud fungovala klasická pošta, přesunutá z OC Velký špalíček.

Na otevření byl i ředitel České pošty Miroslav Štěpán. „Otevření této vícepřepážkové pošty Partner je příkladem úspěšné spolupráce mezi samosprávami a Českou poštou. Vždy hledáme řešení, které je výhodné pro obě strany. V současné době už funguje více než 900 pošt Partner napříč republikou a každý měsíc přibývají další,“ uvedl.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Doposud byli partneři výhradně na menších městech a obcích, třípřepážková je první velkou poštou v tomto konceptu otevřenou ve velkém městě. Převodem na smluvního partnera se pro klienty nic nemění, vyřídí své záležitosti tak, jak jsou zvyklí, poštovní služby zůstanou zachovány. Od července bude do budovy přesunut také centrální stavební úřad. Pošta Partner bude otevřena v pondělí a ve středu od 10 do 18 hodin, v ostatní dny od 8 do 16 hodin, vždy s obědovou pauzou.