Vzal si domů cizí ženu. Bohužel návštěva ráno neodešla s prázdnou

ilustrační foto

BRNO – Večerní a noční popíjení zlatavého moku dostalo nad ránem pro pětasedmdesátiletého cizince dynamický náboj. V centru Brna jej oslovila asi třicetiletá žena, se kterou se rozvinula zajímavá konverzace. Bohužel pro seniora setkání neskončilo dobře.

Starší cizinec se v centru Brna potkal s mladší ženou. Poměrně příjemná konverzace, byť v lámané angličtině, vyústila v pozvání ženy pohybující se za pomoci berlí do seniorova nedalekého bytu. Tam se čerstvá známost začala především díky aktivitě ženy slibně rozvíjet. Jenže muž se na partnerkou nabízené hrátky necítil a odmítl je. Po krátkém čase tak oba spokojeně společně usnuli. Když se důchodce dopoledne probudil, žena v bytě nebyla. Chyběl tam i odložený notebook s příslušenstvím a z peněženky finanční hotovost a platební karty. Cizince tak noční flirt stál nejméně třicet tisíc korun. policejní mluvčí  Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.