Feťák si zapálil ve fast foodu, personálu hrozil zabitím

Ilustrační foto

BRNO – Pořádné drama prožili zaměstnanci i návštěvníci prodejny s rychlým občerstvením, kam přišel  v neděli muž, který dělal jen samé problémy. Skončil proto v rukou republikové policie.

Nejprve si chtěl přímo v provozovně zapálit cigaretu, když ho personál požádal, aby odešel, začal mu hrozit fyzickou likvidací. Jedna ze zákaznic ho chytila za ruku a řekla, ať jde pryč, on jí za to dal dvě facky. Přivolaná hlídka ho vyzvala k předložení občanského průkazu, mladík se pokusil o útěk, skončil proto v poutech. Vše nasvědčovalo tomu, že je opilý, což potvrdila i dechová zkouška s hodnotou 1,4 promile. Přítomnost omamných a psychotropních látek v těle potvrdil následný test na drogy provedený republikovou policií. „Předali jsme muže kolegům jako podezřelého z narušení občanského soužití. Sanitka poskytla první pomoc ženě, která byla v šoku,“ vysvětluje tisková mluvčí Markéta Skřivánková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.