Neviděli jste nehodu v Kyjově? Policie potřebuje hovořit se svědky střetu auta s chodcem

Foto: Policie JMK

HODONÍN – Poslední květnový pátek došlo krátce po poledni na ulici Komenského v Kyjově k dopravní nehodě. Řidič modrého osobního vozu Ford při couvání přehlédnul chodkyni, do které najel. Seniorka po střetu

Na ulici Komenského v Kyjově došlo k dopravní nehodě. Jak uvedl policejní mluvčí Petr Vala, před zdejším rychlým občerstvením měl řidič modrého osobního vozu Ford při couvání přehlédnout chodkyni, do které najel. Seniorka po střetu musela vyhledat lékařské ošetření. Alkohol u řidiče byl vyloučen dechovou zkouškou. Nehoda je v současné době prošetřována hodonínskými policisty pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení z nedbalosti. „Dopravní policisté zároveň potřebují hovořit s dalšími svědky tohoto střetu. Jestliže jste nehodu viděli, ozvěte se na telefonním čísle 725574043, případně na lince tísňového volání 158. Za spolupráci děkujeme,“ doplnil Vala.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.