
BŘECLAV – Klub domácích traktoristů z Podivína si Vás dovoluje pozvat na již 13. ročník traktoriády Podivínský Mazec, který odstartuje v sobotu u restaurace Sport v Podivíně.
V Podivíně proběhne již 13. ročník traktoriády Podivínský Mazec. Sraz traktoristů bude v sobotu 27. července v 10 hodin před podivínskou radnicí, kde bude registrace. Podivínský Mazec odstartuje od restaurace Sport v Podivíně v jednu hodinu odpoledne. Těšit se můžete na závod a soutěžní disciplíny v různých kategoriích, Nově pro děti do 15 let pořádají závod motorových bugin, čtyřkolek, traktůrků a dalších nezávodních vlastních strojů.. Bezpečnostní výbava je nutná. „Za příznivého počasí bude i sraz a výstava veteránů, pro nejmenší mega skluzavka SpongeBob, trampolína a spoustu další zábavy,“ slibují pořadatelé. Proto nezapomeňte na Traktoriádu v sobotu 27. 7. v Podivíně. Více informací najdete na stránce www.podivinskymazec.cz.
Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.