Najdete se ve filmu Spolu? Možná řeší vztahy podobné vašim

VIMPERK – Rodinné vztahy nejsou vždy jednoduché. Žárlíte na bráchu? Věnují se mu rodiče víc, než vám? I ve vaší rodině se rozdává láska nerovnoměrně? Pak jste na tom stejně jako Tereza ve filmu Spolu. Zjistěte, jak situaci vyřešila!

Po rozchodu s přítelem se Tereza vrací domů ke své mámě a bratrovi Michalovi, desetiletému klukovi zajatém v dospělém těle. V tu chvíli ovšem ještě netuší, že tenhle návrat navždy změní její život. Domácnost, do které se vrátila, se totiž na rozdíl od ní ani trochu nezměnila. Máma pořád žije jen pro svého syna a bratr má před ní ve všem přednost. Tereza má intenzivní pocit, že by máma měla myslet víc na sebe. A taky na ni. A tak se rozhodne udělat krok, po kterém už nikdo z nich nebude takový, jaký byl.

Tragikomedie Spolu vás 4. října v sále Městského kulturního střediska ve Vimperku zavede do rodiny, kde se láska nerozdává rovnoměrně a kde není zvykem svěřovat se a mluvit o problémech otevřeně. Film, který i v dramatických situacích dokáže najít humor a naději, začíná ve 20 hodin.