Nahlédněte do života pavoučí rodinky v novém filmu

STRAKONICE – Malá pavoučí holčička se od ostatních příliš neliší. Chodí do školy, hraje si s kámoši a je neobyčejně zvídavá. A právě tím si často zadělá na pořádný průšvih. Třeba když jí uletí mouchy, které měla hlídat! Nové animované příběhy o veselé pavoučí rodině Websterovi ve filmu vás vezmou do rodiny, která se možná podobá té vaší.

Mohlo by se zdát, že Lili Websterová je pavoučí holčička jako každá jiná. Spolu se svým starším bráchou, starostlivou maminkou, chápajícím tatínkem a čipernými prarodiči žije v kokonu nad výtahovou šachtou, chodí do školy a ráda si hraje s kamarády. Lili je ale neobyčejně zvídavá a odvážná, a tak se jí občas stane pořádný průšvih. Třeba když měla zodpovědnost za hlídání much a všechny jí uletěly, nebo když se nechala napálit podvodníkem na internetu.

Vydejte se za humornými i laskavými příběhy, které jsou propletené nečekaným dobrodružstvím se věnují každodenním dětským radostem i trápením. Websterovi ve filmu vám 20. října od 17.30 hodin v kině Oko ve Strakonicích připomenou, že nejpevnější síť je rodina.