Kde budete slavit Halloween?

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Původně keltský lidový svátek se slaví 31. října, takže na výrobu kostýmu ještě pár dní máte, ale víte, že někteří pořadatelé zvolili jiné datum? Pojďme se podívat na přehled oslav v krajském městě a jeho okolí, ať nic nezmeškáte.

Zvládnete dvě akce za den? Pak se s dětmi vydejte 28. října ve 14 hodin do BEJBYcafe v ulici F. A. Gerstnera a sami pak ve 21 hodin do Metropolu. Celý dům bude slavnostně vyzdoben a výherce soutěže o nejlepší kostým čeká finanční odměna.

Hudební skupina Maxa Band, řemeslný jarmark, různá soutěžní stanoviště a třeba i malování na obličej zažijete v Jihočeské ZOO v Hluboké nad Vltavou. Strašidelná ZOO vám otevře své brány 29. října ve 14 hodin.

Své oslavy připravují i studenti. Jedna se koná o dva dny později, tedy 31. října v 19.30 hodin. Průvod vyjde od vysokoškolských kolejí ve Čtyřech Dvorech do Klubu K2 na Sokolském ostrově. V cíli vás budou čekat hned dvě stage, top DJs a soutěž o nejlepší masku večera. Druhá je na pořadu 1. listopadu ve 20 hodin v areálu VŠTE v Okružní ulici.

Safari Resort Hluboká u Borovan bude plný živých strašidel, děsivé hudby a strašidelné výzdoby 5. listopadu od 11. hodin. Jistě vás tu potěší nejen halloweenská atmosféra, ale třeba i dlabání dýní, výroba strašáků, nebo malování na sádrové odlitky. Chcete si na party zatrsat a zasoutěžit? Pak se ve stejný den, ovšem v 15 hodin, vydejte na hřiště Bezbot ve Lhenické ulici na sídlišti Máj. Bude nejhezčí maska právě ta vaše?