Hrad a zámek Staré Hrady chystá týden plný čokolády, vína a pohádek

JIČÍNSKO – V oblíbeném výletním místě od zítra vypukne zajímavý program, který bude jistě lákadlem pro děti i dospěláky. Pořadatelé mají pro návštěvníky připravenou Dračí královskou komnatu, Zámecké pohádkové sklepení, oblíbenou dračí čokoládu Drakuládu a to není zdaleka všechno.

Od 22. do 30. října se mohou děti těšit na spoustu pohádkových překvapení. Mimo už zmíněných to bude Hradní pohádková půda s lekcí čarodějného létání, Zdravosvět a Dračí království a Čarodějná Bestyjola.  Dospěláci mohou ochutnat z bohaté nabídky těch nejlepších vín z hradních sklepů a také vyhlášenou Starohradskou medovinu.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Mimo jiné ožije zámecké pohádkové sklepení zvukovými a světelnými efekty. Mluveným slovem vás provede sám Archibald I., nejvyšší pohádkový čaroděj Hradu a zámku Staré Hrady. Uslyšíte a uvidíte i vodníky, obry, čertíky, draky, víly a další pohádkové bytosti. Navštívit můžete laskavou pohádku což je originální dobrodružná stezka Zámeckým pohádkovým sklepením, kterou si projdete sami vlastním tempem.

Přesvědčte se na vlastní oči, že na Starých Hradech pohádkové bytosti skutečně žijí.

Generálním partnerem akce je CARLA, český výrobce čokolády.

Další informace naleznete na webových stránkách a facebooku.