Sportovci a hasiči mají novou halu

Foto: Oficiální www města Náchod

NÁCHOD – Hasiči a sportovci se dočkali zázemí, které by jim mělo efektivně každý den sloužit. Převzali si od města symbolický klíč k užívání nové stavby, která vznikla vedle skateparku.

V posledních dnech byla dokončena výstavba haly ve sportovním areálu Hamra. Jedná se o místo, které sousedí se skateparkem. Zde se nyní nachází skladovací hala s garáží. Ve středu 21. prosince předali zástupci města symbolický klíč k užívání tohoto objektu hasičům a sportovcům. Náklady na stavu se pohybují ve výši čtyř milionů korun. „Jedná se o jednopodlažní nepodsklepenou stavbu obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou, která bude sloužit pro skladování techniky a sportovních potřeb nejen pro atletický oddíl, ale i pro školy a zejména požární sport. Ten tak získá tolik potřebné zázemí, které v celém okrese doposud chybělo,“ dodává za město Nina Adlof.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Foto: Oficiální www města Náchod