Se svým novým turné přijede do divadla bigbítová legenda

HRADEC KRÁLOVÉ – Na hudební scéně je již od sedmdesátých let, má za sebou vyprodané narozeninové koncerty v pražské Lucerně i uvedení do Beatové síně slávy. Nyní se svým novým turné zavítá i do královéhradecké metropole.

Luboš Pospíšil nedávno oslavil sedmdesátiny a letos opět vyráží se svou kapelou 5P do prostor Divadla Drak, kde odehraje nejen své největší hity, ale i písničky z poslední desky Poesis Beat. Podle ní je také pojmenované letošní turné. Slavný bigbítový matador má za sebou bohatou hudební minulost, vystupoval se skupinami C+K Vocal nebo Blue Effect a mezi nejznámější skladby patří například Tenhle vítr jsem měl rád, Kráska v nesnázích nebo Soukromá cesta do nikam. Koncert se bude konat v pondělí 20. února od 19 hodin. Zájemci si mohou zakoupit i evstupenku na vstupenkovém portále města. „Chodím na Luboše Pospíšila často, je to vždy úžasný zážitek. Jsem rád, že mu to i po sedmdesátce stále dobře zpívá. Jeho barva hlasu je na naší rockové scéně ojedinělá,“ říká fanoušek Petr Rychta.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.