Do Klicperova divadla divadelním autobusem

foto: Klicperovo divadlo

HRADEC KRÁLOVÉ – Klicperovo divadlo nabízí od konce minulého roku novou bonusovou službu pro své seniorské předplatitele. Ke každému představení v rámci předplatného skupin „Senioři“ vypravuje speciální autobusovou linku, která diváky zdarma přiveze až do historického centra a po představení odveze zpět domů. V letošním roce budou moci diváci linku využít poprvé v pátek 13. ledna na představení Na koho to slovo padne.

Klicperovo divadlo se při přípravě stávající sezóny zaměřilo na své předplatitele a pro každou skupinu diváků připravilo různé výhody a bonusové programy. Právě pro nejstarší diváky vypravuje zdarma autobusovou linku, která před samotným představením projede okruh nejobydlenějších částí města včetně Slezského, Moravského a Pražského Předměstí, či Nového Hradce Králové a zastavuje i na velkých dopravních uzlech, jako je Terminál hromadné dopravy nebo Hlavní nádraží, kde je možné využít přestupu z ostatních městských či meziměstských linek. Stejnou trasu projede i bezprostředně po skončení představení.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Pro předplatitele je využití linky zcela zdarma, diváci se navíc nemusí bát případného zpoždění, kdy by začátek představení počkal na příjezd divadelního autubusu. Jízdní řád a trasa autobusu je zveřejněna na webových stránkách divadla,“ říká tiskový mluvčí Klicperova divadla Martin Sedláček.