Vedení města si pochutnávalo s žáky na rajské

Foto: Oficiální www města Náchod

NÁCHOD – Pro zástupce vedení města byl připraven nejen oběd ve školní jídelně, ale i celá řada otázek, na které měli žákům odpovědět. Přiblížili jim také, jak např. vypadá pracovní den starosty a co patří mezi jeho povinnosti.

Na svatého Valentýna přijeli zástupci vedení města do základní školy T. G. Masaryka, kde je uvítali členové žákovského parlamentu. Třináct žáků druhého stupně dostávalo mnoho cenných informací o řízení města, jak zasedá rada či zastupitelstvo nebo jak vypadá každodenní rutina chodu úřadu. Naopak se vedení města následně žáků zeptalo, co jim ve městě nebo přímo ve škole chybí. Slavnostní návštěva byla posléze zakončena ve školní jídelně, kde byla připravena rajská omáčka s knedlíkem. „Velice tento krok vítám. Na děti by se nemělo zapomínat a je dobré znát jejich názory i potřeby. Bezpochyby to byla pro obě strany zajímavá návštěva,“ dodává místní seniorka Pavlína F.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.