Řidiči, čeká vás částečná uzavírka

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Všichni motoristé by si měli dát pozor na částečnou uzavírku jedné z ulic, kde budou prováděny stavební práce. Obezřetní by měli být také chodci, kteří se budou v dotyčné oblasti pohybovat.

V úterý 21. února bude po celý den omezený průjezd ulicí Palackého ve Dvoře Králové nad Labem, konkrétně v úseku za křižovatkou s ulicí Husova naproti faře. Vozovka bude pro řidiče zúžena a práce se dotknou také možnosti parkování. Důvodem je umísťování stavebního jeřábu. „V případě nepříznivého počasí se stavební práce spojené s uzavírkou uskuteční v náhradním termínu v úterý 28. února,“ upozorňuje za město Jan Skalický.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.