Řidiči, pozor na uzavírku mostu

Foto ilustrační

NÁCHOD – Z důvodu stavebních prací by si měli dát všichni motoristé pozor na úplnou uzavírku, která potrvá déle než půl roku. Dotkne se také cestujících autobusu.

Most v Příčné ulici ve Velkém Poříčí čeká rekonstrukce, z toho důvodu dojde k jeho úplnému uzavření. Konkrétně se jedná o termín od 20. února do 31. října. Po dobu uzavírky budou přesunuty autobusové zastávky pro spoje jedoucí po objízdné trase. Jedná se o Hronov, železniční stanice, která bude dočasně uvedena pod názvem Hronov, Husova, a Velké Poříčí, hornické domy, ta bude nyní uvedena pod názvem Velké Poříčí, Poříčská. „Spoje vedené ve Velkém Poříčí přes náměstí budou vedeny dle předloženého DIO z ulice Kudrnáčova v Hronově ulicí Husova a Poříčská na svou trasu, resp. spoje linky 642351 a 542352 ze zastávky žel.st. ulicí Havlíčkova na ulici Husova a dále do Velkého Poříčí,“ dodává za město Nina Adlof.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.