Krakonošovi lyžníci aneb radovánky na lyžích

foto: Ski Areál Malá Úpa

TRUTNOVSKO – Malá Úpa je krásná tradiční krkonošská vesnička, jedna mezi posledními, která si nenechá vzít historický ráz. A právě zde se bude konat oblíbená tradiční akce Krakonošových lyžníků. Přijeďte se zúčastnit, nebo se prostě jen podívat a pobavit, určitě to bude stát za to!

„V Malé Úpě závodí Krakonošovi lyžníci ve slalomu, skoku ladném a všichni bojují o nejlepší dobový kostým – Nejkrásnější lyžník a lyžnice. Do Malé Úpy se sjedou nadšenci starého lyžování a rozjede se parádní horské veselí,“ láká za pořadatele na akci Barbora Chmelíková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Akce se uskuteční 18. března na sjezdovce Pomezky, jejím organizátorem je Ski Areál Malá Úpa a obec Malá Úpa. Registrace závodníků je v den akce od 9:30 hodin na Skimu House.

Závodit může opravdu každý, kdo na půdě najde kostým po babičce. Celou akci bude doprovázet hudba harmonikářů, moderování, jarmark, soutěže pro děti a spousta zábavy. Od 15 hododin na Skimu House zahraje kapela ROHOŘEZ.

Další informace naleznete zde.