Skvělý úspěch hradeckých hokejistů v Kanadě ocenil senátor Jan Holásek

foto: archiv senátora Parlamentu České republiky Jana Holáska

HRADEC KRÁLOVÉ – Nikdy nepřestávat trénovat, makat a pozitivně myslet! Tohoto hesla se jistě drží tři sympatičtí kluci ze starších žáků z hokejového Mountfieldu HK. Všichni nedávno reprezentovali Českou republiku na mládežnickém turnaji v Kanadě a skvěle uspěli.

Začátkem února se Andrej Adamkov, Robin Mach a Adam Novotný vydali do kanadského Quebecu s týmem Czech Knights na již 63. ročník největšího mládežnického turnaje v ledním hokeji PEE – WEE. V konkurenci 28 týmů ze severní Ameriky dokázal tým Czech Knights vyhrát nejprestižnější kategorii AAA.  V minulosti si na turnaji zahrála řada velkých hokejových hvězd, jako Sidney Crosby, Mario Lemieux či Wayne Gretzky.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Přišlo se na nás podívat na čtyřicet tisíc diváků, byl to opravdu velký zážitek,“ vyprávěli mladí hokejisté na společném setkání se senátorem za Hradecko Janem Holáskem. Ten se rozhodl chlapcům poděkovat a povzbudit je do další sportovní kariéry na milém setkání, které se uskutečnilo i za účasti rodičů v hradecké senátorské kanceláři.

„Klukům patří obrovské poděkování za jejich nasazení při reprezentaci a vytrvalost při pravidelných trénincích,“ říká senátor.  Na závěr poděkoval i rodičům za jejich obětavost a podporu, kterou mladým sportovcům dávají.