Agresor čeká ve vazbě na svůj trest

ilustrační foto

TRUTNOVSKO – Šestatřicetiletý muž se má z čeho zpovídat. Nejen, že po hádce brutálně napadl před obchodním centrem jiného muže, ale o dva dny později také svou přítelkyni. Oba bohužel skončili v rukou lékařů. To vše udělal pod vlivem alkoholu, ale pravděpodobně také marihuany.

V neděli se na policisty ve Dvoře Králové nad Labem s žádostí o pomoc obrátil muž, který policistům sdělil, že jeho bratr leží v nemocnici s těžkým zraněním a nepamatuje se, co a kde se mu stalo.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Otrlý recidivista napadl muže uplynulou sobotu odpoledne ve Dvoře Králové nad Labem. Opakovaně ho bil a kopal do obličeje a dalších částí těla, přičemž se zmocnil jeho telefonu a peněženky. Napadením mu způsobil těžké zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření s následnou operací ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové a to nebylo zdaleka všechno.

„Agresor dále v pondělí večer na veřejnosti přístupném místě po vzájemné hádce surově fyzicky napadnout svoji družku a to kopy do hlavy, zad následkem čehož upadla na zem, čímž jí způsobil drobnou ránu na hlavě a odřeniny,“ komentuje událost policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Policisté si hříšníka pořádně proklepli a vyšlo najevo, že v červenci 2022 násilím vnikl do neobydleného domu ve Dvoře Králové nad Labem, kde odcizil knížky a slovníky. Způsobil tak škodu za 10 tisíc korun. Mimo to v září loňského roku, ve stejném městě ukradl z bytovek několik párů bot za skoro 15 tisíc korun.

Muž byl již 9x souzen, za výtržnictví dokonce opakovaně. Teď se může těšit až na 12 let pobytu za mřížemi.