
HRADEC KRÁLOVÉ – Na 3. dubna se mohou těšit příznivci hudební tvorby Petra Hapky. Ve velkém sále Adalbertina jim pořadatelé akce připomenou nejen rannou písňovou tvorbu pro Hanu Hegerovou, ale také jeho spolupráci s největším tvůrčím partnerem Michalem Horáčkem.
Ke spolupráci jsou přizvané osobnosti, které Hapkovy písně interpretovaly v jeho posledním velkém projektu Kudykam. V alternacích vystoupí Hana Holišová, Ondřej Ruml, Jan Maxián, Jan Sklenář, Lenka Nová, Petra Hřebíčková, Xavier Baumaxa, Jana Lota a další.
Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.
Zpěváky doprovodí orchestr sólistů v nastudování Petra Maláska. Vstupenky můžete zakoupit buď v předprodeji online zde či osobně v Turistickém informačním centru na Eliščině nábřeží, nebo v Adalbertinu v pokladně (hodinu před začátkem programu).
Koncert odstartuje 3. dubna od 19 hodin.