Klicperovo divadlo spouští nový podcast. Bude to Podcast roku!

foto: Klicperovo divadlo Hradec Králové

HRADEC KRÁLOVÉ – Klicperovo divadlo má od dnešního dne nový podcast. Dostal název Podcast roku a jeho tvůrci jsou nejmladší členové uměleckého souboru Martina Czyžová a Martin Klapil. Podcast roku bude vycházet každé dva týdny na Spotify a dalších podcastových platformách.

„Podcast roku je pravidelná dávka novinek nejen z divadla, které jsou podané tak trochu nekorektní formou. Každá epizoda má svého hvězdného hosta a taky trapný humor, který chce ukázat, že i herci jsou jenom lidi. Protože šmíry není nikdy dost. Už teď jsme Podcast roku,“ říkají tvůrci v anotaci ke svému pořadu.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

První epizoda, která vyšla ve středu 5. dubna, má název Zranění odchází a nové premiéry přichází. Představí se v ní oba moderátoři Martina a Martin alias Čížka a Klápa. Dozvíte se například, který herec Klicperova divadla by podle nich byl nejlepší prezident, jaký je rozdíl mezi tagliatele a penne, nebo co by se stalo, kdyby divadlo napadli zombíci. A taky proč jogurt nechodí na procházky…

Podcast roku naleznete zde.