Hvězdné války po havířsku

foto: Divadelní soubor ING

HRADEC KRÁLOVÉ – Divadelní soubor ING kolektiv vystoupí v rámci pořadu  ING vrací IMPERIUM v sobotu 29. dubna od 19:00 ve Studiu A Adalbertina v Hradci Králové. Pořad je sestavený z několika kratších skečů a jednoaktovek. Témata a humor potěší fanoušky nejen legendárních Monty Pythonů, ale i kultovních Hvězdných válek.

„Jedná se o nejlepší představení, které bylo na divadelním festivale Jiráskův Hronov v roce 2004 uvedeno,” zve na komedii ředitel Dobrého divadla Tomáš Langr. ING kolektiv  dostává svému jménu (Intelektuálně Nevyvážená Galaxysuperšou) a publiku servíruje divadelní jednohubky plné ostravského dialektu a havířské rázovitosti.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Píše se rok 2007. Před 6 měsíci oznámila skupina KARBON INVEST a vedení Ostravsko-karvinských dolů vyčerpání všech zásob uhlí v revíru. Důlní experti společně s odborníky Národní agentury pro vesmírné lety vypracovali sofistikovaný plán, jehož prvořadým úkolem bylo vyslat do vesmíru kosmickou loď s živou posádkou. Cílem této výpravy bylo objevit nová ložiska černého uhlí a vesmírný program OKD byl na světě.