Jezdi a pomáhej s Rafkarnou

foto: Rafkarna

HRADEC KRÁLOVÉ – Přijďte si užít sportovní den s charitativním přesahem. V neděli 28. května 2023 se na Stříbrném rybníku u Hradce Králové bude konat charitativní závod pro Sport Hradec Cup. Cílem je si společně zasportovat a zároveň pomoci rodinám s hendikepovanými dětmi.

Namotivujte se společně s ambasadory akce Lukášem Krpálkem, Tomášem Bábkem, Danielem Turkem, Michaelem Kukrlem, Martinem Hostákem a Pavlem Petřikovem a přispějte nadačnímu fondu Sport Hradec Cup.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Cílem této tradiční charitativní akce je namotivovat se ke kvalitním výkonům, udělat něco pro své zdraví a zároveň přispět nadačnímu fondu Sport Hradec Cup. Společnými silami tak pomůžeme rodinám, které bojují s jejich nelehkým životním osudem,“ říká zakladatel nadace Sport Hradec Cup, Michael Nebeský .

KDY A KDE?

Akce se uskuteční 28. května 2023, v Hradci Králové v areálu kempu Stříbrný rybník. Start a cíl závodu bude mít své stanoviště u bývalého tobogánu.

TRASA A PRŮBĚH MARATONU

Týmový 3hodinový maraton se uskuteční na okruhu o délce 2,5 km. Trasa vede po rovinaté zpevněné lesní cestě. Účastníci mohou startovat na jakémkoliv jízdním kole. Vítězem se stává tým, který ujede nejvyšší počet okruhů. V případě stejného počtu okruhů se rozhoduje na pásce v posledním kole! Vyhlášeni budou první tři týmy v každé kategorii.

TÝMOVÝ MARATON NA 3 HODINY JE PRO VŠECHNY!

  • RACE – maraton dvojic bez věkového omezení (amatérské týmy se sportovním nasazením)
  • OPEN – bez omezení počtu členů v týmu a věku (společenská událost vhodná pro všechny včetně rodin s dětmi)

Každý účastník startuje na vlastní nebezpečí. Všichni účastníci maratonu musí mít ochrannou přilbu!

Startovné: 400 Kč / člen týmu ( 200 Kč děti do 15 let). Vybrané startovné bude v plné výši darováno nadaci Sport Hradec Cup.

Více informací se dozvíte zde. Registrovat se na závod můžete zde.

 

Mapa závodu: