Zastavil stopaři a za ním jedoucí šofér do něj narazil

foto: Policie ČR

RYCHNOVSKO – K bouračce došlo uplynulou neděli krátce počtvrté hodině odpolední na silnici II. třídy v katastru obce Přepychy. Policisté nyní vyšetřují veškeré okolnosti dopravní nehody.

„Devětačtyřicetiletý řidič automobilu Škoda Octavia jedoucí ve směru na Týniště nad Orlicí zastavil stopující osobě a rozhodl se ji svézt. Ve stejném směru však jel osmdesátiletý senior s vozidlem Suzuki Wagon, který z dosud nezjištěných příčin do zastaveného automobilu narazil,“ komentuje případ policejní mluvčí Eliška Pospíšilová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Senior i jeho o dva roky mladší spolujezdkyně se bohužel zranili a museli být převezeni do nemocnice. Policisté u obou řidičů vyloučili přítomnost alkoholu provedenou dechovou zkouškou.

Hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 100 tisíc korun. Z důvodu vzniklých závad policisté u automobilů zadrželi osvědčení o registraci vozidla.