Město bude mít modernější logo

Foto: Oficiální www města Trutnov

TRUTNOV – Město chce mít nové a svěží logo, které by mělo nahradit stávající, které vzniklo v roce 2008. Své návrhy mohou do soutěže posílat designéři i grafická studia, z nich bude pak pěti uchazečům zadán návrh na vytvoření loga.

Město plánuje osvěžit své logo, které občané i turisté najdou na dopisech, plakátech či dárkových předmětech. Nové a modernější logo by mělo nahradit to stávající, které vzniklo před patnácti lety. Výsledný návrh vzejde ze soutěže, do které se zapojí profesionálové i mladí začínající grafici a designéři. „Trutnov je hrdé a sebevědomé město, které si určitě zaslouží odpovídající logo. Může se pyšnit nadčasovými projekty, jako jsou například multifunkční společenské centrum UFFO, nadstandardní Středisko volného času, Trutnov, či moderní kino Vesmír, jehož rozsáhlá rekonstrukce se právě dokončuje. Domnívám se, že i vizuální identita města by měla jít ruku v ruce s rozvojem města, tedy být moderní a svěží,“ dodává starosta města Michal Rosa.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.