Jedna z poboček pošty bude fungovat i nadále

Foto ilustrační

HRADEC KRÁLOVÉ – Jeden z objektů pošty by měl občanům sloužit i nadále, město jej chce získat výměnou za pozemek v Deštném. Kromě toho by město získalo do svého majetku také dva byty.

Pobočka pošty umístěná na Novém Hradci zůstane i nadále v provozu. V rámci redukce jejich počtu ve městě došlo k výměně za pobočku na Benešově třídě. Radní chtějí nyní jednat s Českou poštou o získání objektu do svého majetku a následně pobočku vést jako Poštu Partner. „S největší pravděpodobností nebude poštu provozovat město. Jednáme se společností, která zaměstnává tělesné postižené občany a spravuje několik poboček po celé republice. Mají tak s provozem poštovních služeb zkušenosti. Věřím, že se domluvíme na podmínkách, které budou pro obě strany výhodné a zajistí dostupnost poštovních služeb v této místní části našeho města,“ dodává za město Pavel Vrbický.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.