V Gladiator Race Areně bylo vidět skvělé zápolení hokejistů a fanoušků

foto: Alisha Alisha/Martin Fletcher

HRADEC KRÁLOVÉ – Tento čtvrtek bylo na Stříbrném rybníku pořádně rušno. V odpoledních hodinách za krásného slunečného počasí spojili společně síly hokejisté Mountfieldu HK a jejich fanoušci při zdolávání překážek v Gladiator Race Areně.

Pro 8 soutěžících týmů byla připravena dvě stanoviště. Na prvním zdolávali překážky v již zmiňované aréně, mezi nimiž například bylo ručkování a zdolávání vysoké bariéry.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Další stanoviště bylo na pláži Stříbrného rybníka, tam se všichni museli vyrovnat nejen s těžkými úkoly, ale také pořádně žnoucím sluníčkem. Soutěžící běhali se dvěma pneumatikami, těžkým řetězem a dřevěnou kládou.

Na konci zápolení byli všichni odměněni za potlesku přihlížejících medailemi a věcnými cenami z rukou trenéra hokejového týmu Tomáše Martince a asistenta Petera Frühaufa. Nejlepším týmem byla čtveřice ve složení Patrik Miškář, Renda Piegl a fanoušci Vláďa Hruška a Milan Jung.

Další fotografie naleznete zde.