Stadion bude mít od září lepší ozvučení

Foto: Oficiální www města Dvůr Králové nad Labem

TRUTNOVSKO – Veřejnost i sami sportovci delší dobu volali po lepším ozvučení stadionu, město se jim rozhodlo nyní vyhovět. Náklady by měly pokrýt ušetřené finance, které byly připravené na výměnu osvětlení.

Na zimním stadionu pod Hankovým domem ve Dvoře Králové nad Labem pokračují stavební práce. Kromě opravy střechy a výměny osvětlení dojde také na pořízení nového ozvučení. Budou instalovány nejen nové reproduktory, ale nakoupeny i nové zesilovače nebo mixážní pult. Investice si vyžádá z rozpočtu města částku sedm set dvacet pět tisíc korun. Hotovo by mělo být do konce letních prázdnin. „Vzhledem k tomu, že se podařilo ušetřit finanční prostředky, které byly vyčleněny na výměnu osvětlení, rozhodli jsme se tyto peníze použít a na zimní stadion pořídit i nové ozvučení, po kterém sportovci i veřejnost dlouhodobě volají. Výrazně to přispěje k větší srozumitelnosti informací od hlasatele a zlepší se také podmínky například pro oddíl krasobruslení, který používá hudební produkci při svých vystoupeních,“ dodává místostarosta Vítězslav Šturma.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.