Řidiči, pozor na další uzavírku

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Nevyhnutelné práce na silnici zkomplikují dopravu, omezení se ale bude týkat pouze řidičů jedoucích v jednom směru. Termín uzavírky se může měnit podle toho, jak budou práce postupovat.

Od úterý 18. července došlo k uzavírce úseku ulice Husova ve Dvoře Králové nad Labem, konkrétně od křižovatky s nábřežím Jiřího Wolkera po křižovatku s ulicí Karlov. Důvodem je oprava havarijního stavu plynovodu. Uzavírka se týká pouze dopravy ve směru od mostu Jana Palacha přes tzv. bránu k Palackého ulici. Linkovým autobusům bude ale vjezd umožněn. Auta jedoucí v opačném směru budou moci projet bez omezení, ale za snížené rychlosti. Práce by měly být hotové do čtvrtka 3. srpna. „S ohledem na postup stavebních prací se termín uzavírky může změnit, řidiče jedoucí v blízkosti staveniště žádáme o zvýšenou obezřetnost,“ dodává za město Jan Skalický.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.