DOM chystá debutové EP

foto: Archiv Dominika Musila

HRADEC KRÁLOVÉ – Dominik Musil alias DOM je hodně známý ve spojení s Honzou Řičařem alias CANN, který je jako sólista na hudební scéně od roku 2018. Sympatická dvojice vydala v prosinci 2021 společné album s podtitulem Klece a Drahokamy.

Jejich singl „Princezna“ několik týdnů trendoval na Youtube. DOM své první texty začal psát někdy kolem 13 let. Postupně pak začal vše nahrávat a vychytávat artikulaci. Hledal styl, jaký mu sedne. Od roku 2018 začal pracovat na hudební televizní stanici Óčko, kde se poznal právě s Honzou Řičařem a začal s ním spolupracovat.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Nyní se rozhodl DOM posunout svou tvorbu dál a poslat mezi lidi své debutové EP, k tomu však potřebuje vaši pomoc.

Dominiku chystáš se udělat své první EP. Kde bereš pro své písně inspiraci?

Většinu inspirace čerpám ze životních situací. Ať už to byly mé vlastní zkušenosti, nebo to byly příběhy, které jsem pozoroval okolo sebe. Dost textů ale také používám více méně jako takový deník, kam píšu o svých láskách. Je to hlavně tím, že využívám hudbu jako terapii. Musím říct, že takové vypisování myšlenek mi dost pomáhá. Mohu prozradit, že na EP se takový single také objeví.

Bude mít tvé EP nějaké poselství či jednu hlavní myšlenku?

Asi bych si netroufal mluvit přímo o jedné hlavní myšlence. EP by mělo obsahovat šest různých singlů, ve kterých by se podle mě mohl každý alespoň z části najít. To bylo alespoň vždy cílem mé tvorby.

Můžeš nám prozradit kdo se s tebou bude na EP podílet?

Mohu v rámci lákání prozradit, že na jednom tracku budu mít jako hosta mého dlouholetého kamaráda Canna. K jednomu ze singlů by měla na EP být jako bonus i akustická verze, kde bude mít hudební podklad na svědomí Patrik Leško.

Máš nějaký speciální vzkaz pro tvé fanoušky k naplnění tvého projektu?

Chci poděkovat každému, kdo se do projektu zapojil, a samozřejmě také těm, co se teprve zapojit chystají! Tento projekt je pro mou hudební kariéru dalším milníkem, díky kterému se budu moct posunout dál, a jsem neskutečně rád, že u toho chcete být se mnou!

Více se o podpoře projektu Dominika Musila dozvíte zde.