Cestující, pozor na výluku na trati

Foto ilustrační

RYCHNOVSKO – Až do konce příštího týdne potrvá omezení v železniční dopravě, všechny vlaky budou proto nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Pro ni pak platí výlukový jízdní řád, výluka může mít vliv na návazné spoje.

V pondělí 24. července začala výluka na trati, a to v úseku Hradec Králové, hlavní nádraží – Týniště nad Orlicí – Častolovice – Solnice. V tomto týdnu bude omezení provozu na železnici v Hradci Králové, ve dnech 31. července až 2. srpna v úseku Solnice – Častolovice, 3. srpna až 7. srpna pak v Solnici – Týništi nad Orlicí. V dotčených dnech budou místo vlaků vyjíždět autobusy, časy odjezdů budou upraveny. „Výluka se dotknou vlakových linek V2, V20, V21, V22, V23 a jsou naplánovány v termínu celozávodní dovolené závodu Škoda Auto v Kvasinách. Během výluk nebudou obsluhovány  zastávky Hradec Králové a Solnice z důvodu uzavírky ulic,“ upřesňuje za město Týniště nad Orlicí Petra Čížková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.