Finální práce se neobejdou bez uzavírky

Foto ilustrační

NÁCHOD – Rekonstrukce silnice se blíží ke svému konci, závěrečné práce se však neobejdou bez omezení v dopravě. Řidiči by měli zvážit, jestli se v dotyčnou dobu nevydat raději jinudy.

Tento pátek 15. září zhruba od osmi hodin od rána dojde v rámci probíhající rekonstrukce silnice na Lipí k úplné uzavírce. Důvodem je pokládání asfaltobetonu. Omezení se nedotkne autobusů, ostatních řidičů již ano. Dotyčná oblast by měla být v odpoledních hodinách již plně průjezdná. „Tento úsek bude s velkou opatrností průjezdný pouze jednosměrně po polovině vozovky silnice přes křižovatku směrem na Jizbici a dále po stavbě do Jizbice. Z Jizbice poté lesem do Náchoda. Žádáme občany Lipí, Jizbice a Dobrošova, aby zvážili v tomto čase jízdu po stavbě a v případě nutnosti průjezdu respektovali pokyny zaměstnanců zhotovitele stavby,“ obrací se na občany za město Nina Adlof.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.