Zničenou cestu čeká rekonstrukce, uzavírka je nevyhnutelná

Foto ilustrační

TRUTNOV – Další uzavírka se blíží a dotkne se kromě řidičů osobních či nákladních vozů také cestujících autobusu. Stavební práce potrvají téměř tři týdny a budou se překrývat s rozsáhlou opravou mostu.

V pondělí 9. října by měla být zahájena oprava komunikace ve Vlčické ulici, která vede přes Peklo. Řidiči budou muset počítat s objízdnou trasou vedoucí přes Mladé Buky a Hrádeček. Ranní autobusové spoje, které vyjíždějí do osmi hodin ráno, budou moci přes stavbu ještě projet, ostatní linky nemine objížďka přes Mladé Buky a Hrádeček. Práce by měly být hotové do konce října. „Původně měla tato oprava plynule navazovat na akci opravu mostu ve Volanově. Bohužel kvůli posunutí termínu týkající se Volanova se akce překrývají. Každopádně Trutnováci určitě ocení, že se komunikace přes Peklo, která je ve velmi špatném stavu, konečně opraví,“ dodává za město Michaela Dědková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.