Halloweenský food festival na zámku Dětenice

ilustrační foto

JIČÍNSKO – Pořadatelé si pro vás připravili Rytířské ležení pánů z Bludova. Při něm uvidíte ukázka soubojů a střelby z palných zbraní, budete si moci vyzkoušet sečné a bodné zbraně. Pro děti bude i malování na obličej a spousta rytířských soutěží.

Dospělí také určitě ocení Rytířské klání, um tanečnice, středověkou kapelu, Aperol bar s DJ, Champagne bar a spoustu sudů domácího dětenického piva, které nemůže na akci chybět. V dalším programu vystoupí, dobová kapela s tanečnicemi, fakíra, kejklíři a čarodějové a to rozhodně není všechno.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Nezapomeňte doma své mazlíčky, vstup se psy je povolen! Můžete si donést či půjčit deku a užívat si celou akci s piknikem na trávě.

A na co dobrého ke snědku se můžete těšit?

Opékaného čuníka, krocany na ohni, chobotnice, ústřice, krevetky, olihně, šneky, mušličky, středověký burger, speciality z Tandoori pece, kuří hnátky, jehněčí klobásky, domácí uzené z udírny, tataráček z čerstvého tuňáka, opravdový Maďarský gulášek, houbového Kubu, domácí bramboráky, kysané zelí, dýňovou polévku a mnoho dalšího.

Akce se uskuteční v Zámeckém resortu Dětenice v sobotu 28. října od 11 do 18 hodin.