Řidiči, blíží se další uzavírky

Foto ilustrační

NÁCHOD – Hned začátkem měsíce čeká všechny motoristy omezení v dopravě, důvodem jsou práce na silnici. Řidiči by neměli přehlédnout dočasné dopravní značení.

Od středy 1. listopadu budou probíhat stavební práce v ulici Pod Lipím. Konkrétně se jedná o úsek od křižovatky s komunikací ulice Drtinovo náměstí po objekt čp. 236, dále také na komunikaci podél rybníčku. Dojde zde k frézování vozovek a pokládání asfaltobetonu, mimo těchto prací bude místním přístup k jejich nemovitostem umožněný. Dojde také k úplné uzavírce z důvodu stavebních úprav dvou vozovek, omezení v dopravě bude trvat až do konce měsíce. „Jde o místní a část účelové komunikace na p. p. č. 528, od křižovatky se silnicí III/285 26 v délce cca 230,0 m směr vodojem a ranč v k. ú. Lipí u Náchoda, a místní komunikaci na p. p. č. 166/6 a 535/1, nad silnicí III/285 26 v k. ú. Lipí u Náchoda,“ upřesňuje za město Nina Adlof.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Od úterý 31. října bude také uzavřena část Ludvíkovy ulice kvůli havárii parovodu. Dočasně bude proto zrušen jednosměrný provoz Preslovou a Ludvíkovou ulicí, aby se občané dostali vozem ke svým nemovitostem. Práce by měly být hotové do 9. listopadu.