Při hádce napadla žena svého partnera sekáčkem na maso

Ilustrační foto

HRADECKO – Pět až dvanáct let odnětí svobody hrozí pětapadesátileté ženě, která byla již v minulosti odsouzena za těžké ublížení na zdraví a jednou za pokus vraždy. Jednou si už odseděla sedm let, teď se může těšit na další trest.

„Žena ve středu 8.11. v podvečerních hodinách v jednom bytě panelového domu v Hradci Králové po předchozím slovním konfliktu sekáčkem na maso napadla o 4 roky mladšího partnera a v útoku přestala až po příjezdu zasahujících policistů. Muži způsobila několik sečně řezných ran, s kterými musel být převezen do nemocnice na ošetření,“ komentuje případ policejní mluvčí Iva Kormošová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policisté ženu na místě zadrželi a podrobili dechové zkoušce s výsledkem 0,6 promile alkoholu. Muž nadýchal o jednu desetinu více. Z důvodné obavy, že by žena mohla v trestné činnosti pokračovat, že uprchne či se bude skrývat, podali policisté podnět na vzetí do vazby. Soudce důvody akceptoval a ženu do vazby poslal.