Řidiči, tudy nějaký čas neprojedete

Foto ilustrační

NÁCHOD – Stavební práce si vyžádaly uzavírku dotyčné oblasti, motoristé budou muset využít objízdnou trasu. Objížďka se týká i autobusů, došlo k dočasnému přemístění jedné z autobusových zastávek.

Od pondělí 20. listopadu došlo k uzavření silnice v Tyršově ulici, konkrétně mezi křižovatkami s ulicemi Poděbradova a Smolovou ve směru z centra. Důvodem je havárie parovodu. Práce potrvají až do pátku 1. prosince, pro řidiče je připravená objízdná trasa. Směr na náměstí od železničního viaduktu z Komenského ulice bude k dispozici po volné polovině silnice. „Dojde také k přesunu autobusové zastávky Náchod – sokolovna pro spoje městské hromadné dopravy jedoucí z autobusového nádraží na Branku. Tato zastávka se přesune do ulice Komenského do prvního parkovacího zálivu za železničním mostem,“ dodává za město Nina Adlof.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Objízdná trasa:
Od OK Slavie: z křižovatky silnice III/304 13 s MK Českých bratří po MK Českých bratří, Řezníčkova do ulice Komenského.
Od MK Parkány: vlevo po silnici III/304 13 (ul. Riegrova a Mlýnská) rovně do MK Českých bratří po MK Českých bratří, Řezníčkova do ulice Komenského.
Od Kramolny: ze silnice III/304 13 (ul. Poděbradova) u restaurace Vatikán vpravo do ulice Sokolská a ulicemi Sokolská a Smolova do ul. Tyršova u sokolovny.