Už tento víkend se uskuteční druhý významný podnik letošní šipkařské sezóny

ilustrační foto

NÁCHODSKO – V sále sokolovny ve Velkém Poříčí se odehraje Královéhradecký Master Unie šipkových organizací, jehož hlavní turnaje jsou pro dlouhodobé krajské i republikové žebříčky bodově zvýhodněny. Program akce nabízí soutěže různého druhu, ve kterých si na své přijdou všechny věkové kategorie a který je rozdělen do dvou dnů.

Vše odstartuje týmová Zimní liga, která v pátek 16. února od 16:30 vyvrcholí finálovou fází pro kvalifikovaná družstva. Půl hodiny poté se zapojí děti – přesněji mládež v maximálním věku 18 let, pro které budou připraveny dva individuální turnaje. Páteční programovou nabídku završí tzv. Zahřívák Masteru s časem startu v 19 hodin, do něhož se bude moci zapsat každý příchozí bez jakéhokoliv omezení.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Sobotní denbude patřit hlavním turnajům. V 11 hodin se rozehrají Mastery jednotlivců v kategoriích žen a mužů, později, předpoklad je po hodině 15., navážou Mastery dvojic v kategoriích totožných.

Všechny soutěže jsou otevřené široké veřejnosti. Zapojit se proto mohou snadno i neregistrování. Online registrace budou spuštěny 12. února a uzavřeny v čase v programu uvedeném u konkrétního turnaje. Výjimkou je mládež a páteční zahřívací turnaj, které mají registraci osobně na místě. Podrobnosti o podniku krajského významu nabízí webová stránka master.navrchol.cz.

Pořadatelem akce je UŠO Královéhradecko sever. Partneři akce jsou Willcap Trutnov, Omnirecord Hradec Králové, ČUS Tipsport Sportuj s námi, Královéhradecký kraj a restaurace Sokolovna Velké Poříčí.