Hradecká nemocnice ve studii TOP Zaměstnavatelé 2024 získala třetí místo v kategorii Farmacie a zdravotnictví

foto: Martin Fletcher

HRADEC KRÁLOVÉ – Fakultní nemocnice Hradec Králové se umístila na třetí příčce kategorie Farmacie a zdravotnictví v celostátní studii TOP Zaměstnavatelé 2024. Studie na základě dotazníků zjišťuje mezi studenty vysokých a nově i středních škol, které firmy považují za nejlepší zaměstnavatele. Sběr dat se uskutečnil od 2. října do 15. prosince 2023. V minulém ročníku skončila FN HK v oborové kategorii na čtvrté příčce.

„Jsme rádi, jak pozitivně studenti hodnotí Fakultní nemocnici Hradec Králové jako TOP zaměstnavatele. Každoročně přijímáme desítky absolventů středních i vysokých škol na různé pracovní pozice. Například v příštích třech letech plánujeme přijmout nejméně devět desítek absolventů lékařských fakult,“ uvedl ředitel Fakultní nemocnice Hradec Králové, Aleš Herman. Podrobné informace o nabídce volných pracovních míst či benefitech mohou zájemci najít ZDE.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Studie Top Zaměstnavatelé je projektem Asociace studentů a absolventů, který probíhá mezi studenty českých vysokých škol a nově i středoškoláků. Cílem je poskytnout studentům informace o tom, kdo jsou nejlepší zaměstnavatelé a kdy by se měli ucházet o práci. Současně studie firmám naznačuje, jak se stát preferovaným zaměstnavatelem. Bližší informace o studii je možné najít na www.topzamestnavatele.cz