Jednapadesátiletá řidička se vydala s více než 3 promile na cesty

foto: Policie ČR

HRADECKO – Podnapilá žena bourala s vozidlem Škoda Citigo toto úterý krátce před jednou hodinou odpolední. To, že nestačila zastavit za vozidlem čekajícím na semaforu, ji přijde pěkně draho.

V Hradci Králové na ulici Sokolovská jela opilá řidička směrem k ulici Hradecká, u zastávky MHD Fakultní nemocnice nestihla zastavit za před ní stojícím vozidlem Škoda Octavia, které stálo z důvodu červené na semaforu. Při střetu vozidel se naštěstí nikdo nezranil.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Policisté obě řidičky podrobili dechové zkoušce, která byla u řidičky octavie negativní, ale u řidičky citiga pozitivní. Drager ukázal výsledek přes 3 promile alkoholu. Policisté odhadli škodu na obou vozidlech na necelých 100 tisíc korun,“ komentuje nehodu policejní mluvčí Iva Kormošová.

Hříšnici nyní čeká obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což jí hrozí trest odnětí svobody na 6 měsíců až 3 roky, tučná pokuta nebo zákaz řízení.