Stavební práce se neobejdou bez uzavírky

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Tento druh stavebních prací se nedá provádět za plného provozu, úplné uzavření úseku silnice se ukázalo být jako nezbytné. Rekonstrukce bude prováděná na etapy, ve výsledku se jedná o investici ve výši několika milionů korun.

Minulý týden byla zahájena první část obnovy vodohospodářské infrastruktury ve Štítného ulici ve Dvoře Králové nad Labem. Investiční akce ve výši jedenáct milionů korun bude v této lokalitě rozdělena na etapy, práce by měly být hotové do konce dubna letošního roku. Neobejdou se však bez úplné uzavírky, rezidenti budou muset svá auta přeparkovat. Další etapa bude pokračovat ulicí Pod Hřištěm. „Akce, kterou realizujeme s ohledem na nevyhovující technický stav sítí, je zahrnuta v plánu obnovy vodovodů a kanalizací pro roky 2024 až 2033. V ulici dojde k výměně vodovodního řadu a vyvložkování kanalizační stoky bezvýkopovou technologií inverzního rukávce,“ dodává místostarosta města Jan Helbich.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.