Ocenění za celoživotní službu: Bývalý policista obdržel čestnou medaili k osmdesátinám

foto: Policie ČR

TRUTNOV – V pondělí 18. března 2024 se na Územním odboru v Trutnově konala slavnostní událost, kde byli v rámci oslav životního jubilea přivítáni veteráni Policie České republiky. Mezi hosty nechyběl ředitel Městské policie Trutnov, Radek Svoboda a také Zdeněk Ondráček, krajský koordinátor veteránů PČR pro Královéhradecký kraj.

Zdeněk Ondráček předal kapitánovi ve výslužbě Milošovi Ceralovi Čestnou medaili II. stupně za jeho aktivní spolupráci a pomoc ve prospěch spolku Veterán Policie České republiky. Současně mu popřál k jeho osmdesátým narozeninám mnoho zdraví a štěstí. Ředitel územního odboru Trutnov Radek Kolc, spolu se svým zástupcem Milošem Mervartem, se připojili k gratulacím a předali Miloši Ceralovi drobný dárek jako vyjádření uznání a díků za jeho službu.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Moc si těchto již bývalých policistů vážíme a děkujeme za roky, které odsloužili u Policie České republiky a přejeme jim všem hodně zdraví do následujících let,“ říká policejní mluvčí Šárka Pižlová.